Lanner محصولات

Lanner2019-05-29T04:00:33+04:30

با بیش از سه دهه فعالیت در عرصه تولید و ارائه Network Appliance از پیشگامان و نوآوران این صنعت می‌باشد. بر اساس گزارش موسسه Gartner در حال حاضر ۴۶ شرکت در زمینه تامین فایروال، UTM و تجهیزات شبکه های بی سیم و با سیم در دنیا مشغول به فعالیت می‌باشند که ۳۹% آنها از سخت افزارهای تولید شده توسط کمپانی Lanner استفاده می کنند.
Lanner در سال ۲۰۱۷ موفق به فروش بیش از دو میلیون دستگاه Network Appliance در سطح دنیا شده است که این خود نشان از توان بالای این کمپانی در این زمینه می‌باشد.این کمپانی برای سه سال متوالی ، از سال ۲۰۱۵ تا کنون، موفق به دریافت ۵ جایزه تعالی سازمانی در کشور تایوان شده است

شرکتLanner در سال ۱۹۸۶ در کشور تایوان تاسیس شد و یکی از پیشگامان جهان در زمینه طراحی ، مهندسی و تولید سخت افزارهای مربوط به تجهیزات پیشرفته در حوزه شبکه و رایانه های صنعتی می‌باشد.
رایانش ابری و افزایش روز افزون حجم و سرعت انتقال اطلاعات در شبکه های ارتباطی باعث افزایش ترافیک داده ها و حجم کاری عظیم بر روی تجهیزات شبکه شده است و این خود به معنای افزایش بد افزارها ، ویروس ها و دیگر مخاطرات امنیتی شده است. بنابر این ارائه دهندگان سرویس های تحت وب و صاحبان زیرساخت های شبکه نیازمند نسل جدیدی از تجهیزات شبکه با کارایی و توان عملیاتی بسیار بالا هستند تا با کمک آنها فایروال ها و دیگر تجهیزات امنیتی را تولید و به منظور پایش و بازرسی عمیق ، کامل ، هوشمند و سریع بسته های اطلاعاتی مورد استفاده قرار دهند.

شرکت دانش بنیان امن پردازان سورنا دارای تیمی از کارشناسان مجرب و متخصص امکان تأمین، نصب و فروش بدون واسطه
محصولات Lanner را دارد.

تماس با ما

رویکرد جهانی

Lanner با استفاده از دفاتر مرکزی در تایپه، تایوان و شعبات در ایالات متحده، چین و کانادا خدمات طراحی، ساخت و سفارشی سازی شده را با هزینه ای مقرون بصرفه برای مشتریان خود در سراسر جهان ارائه می دهد و از منابع جهانی برای پایین نگه داشتن هزینه ها استفاده می کند. هدف Lanner ارائه خدمات طراحی کاملاً متنوع همراه با تولید کارآمد با قیمت هایی معادل با قیمت کالاها و محصولات آماده و غیر سفارشی است. شرکای Lanner با نام های تجاری منطقه ای و جهانی، OEM ها، توزیع کنندگان و سیستم های یکپارچه، پلت فرم های سخت افزاری مناسب برای درخواست ها را فراهم می نمایند.

متخصص ارتباطات شبکه

طبق نشریه معتبر ۲۰۱۳ Gartner Managed Quadrants ۴۶ شرکت مرتبط در زمینه فایروال شبکه های سازمانی، UTM، LAN های سیمی و بی سیم، بهینه سازی WAN و تحویل اپلیکیشن ها فعالیت دارند که ۳۹% از این ۴۶ شرکت، از سخت افزارهای ساخته شده توسط Lanner استفاده می کنند. Lanner در سال ۲۰۱۱ به یک نقطه عطف مهم رسید و آن حمل اولین دستگاه میلیون دلاری بود. بزرگترین برتری ارایه شده برای دستگاه شبکه Lanner طراحی پلت فرم با بالاترین کیفیت در صنعت است.

 خدمات سفارشی کامل

Lanner خدمات طراحی و ساخت سفارشی را همراه با یکپارچه سازی سخت افزار و نرم افزار فراهم می کند تا سیستم های کامل برای کاربر نهایی شما را فراهم نماید. Lanner ازچرخه توسعه محصول نهایی با ارائه خدمات ادغام گسترده – از سطح سخت افزار تا کد بوت یاBIOS ، driver ها، API ها و میان افزار ها، سیستم عامل و برنامه های مشتری پشتیبانی می کند- پشتیبانی میکند. توسط کار با Lanner، مشتریان OEM به کاهش قابل توجهی در هزینه های توسعه، هزینه های ادغام، هزینه های پشتیبانی و زمان بازار دست می یابند.

fa_IRفارسی
en_USEnglish fa_IRفارسی