EMC

EMC2020-06-14T19:01:16+04:30
EMC

شركت EMC يكي از شركت هاي بزرگ چند مليتي در آمريكا مي باشد که در سال ۱۹۷۹ تاسيس گرديد و با سابقه فعاليت در زمينه هاي امنيت اطلاعات ، تجزيه و تحليل اطلاعات، مجازي سازي ، محاسبات ابري و … با بيش از ۵۰۰ شركت وابسته و ۶۰ هزار كارمند و كارشناس بعنوان بزرگترين شركت توليد كننده ذخيره ساز در جهان شناخته شده است.

اين شركت اولين محصول خود را در ارائه حافظه با ظرفيت ۶۴ كيلو بايت و همچنين اولين ذخيره ساز را در سال ۱۹۸۰ به بازار ارائه نمود. ارائه محصول symmetrix توسط شركت EMC در سال ۱۹۹۰ اصلي ترين عامل رشد اين شركت در صنعت انفورماتيك بوده است. محصول Clarion كه در سال ۱۹۹۲ براي اولين بار به بازار ارائه گرديد در واقع اولين مدل ذخيره سازهايي بود كه بر پايه ذخيره نمودن اطلاعات مبتني بر Raid وارد بازار صنعت انفورماتيك شد. اين محصول در كنار ساير محصولات ذخيره ساز موجود در بازار كه مبتني بر High Availability مي باشد تا سال ۲۰۱۱ ميلادي به كاربران تخصصي مراكز داده ارائه شد.در سال ۲۰۱۱ با ارائه سري جديدي از محصولات ذخيره ساز با نام VNX كه در حقيقت تركيبي از مدل هاي ذخيره ساز Clarion و Celera مي باشد توانست سهم بزرگي از بازار ذخيره سازها را به خود اختصاص دهد.

شركت EMC با سرمايه گذاري مشترك به همراه شركت Cisco براي زير ساخت شبكه تجهيزات خود و همچنين تملك شركت VMware كه در زمينه فرآيند مجازي سازي فعاليت داشته و همچنين محصول Intel انجام داد توانست علاوه بر توسعه بازار كار خود مديريت بازارهاي Cloud computing را بر عهده بگيرد.

EMC VNX

ویژگی‌های کلیدی محصولات EMC UNITY

 • کاهش پنجاه درصد مصرف انرژی و کارایی تا سه برابر نسبت به VNX2
 • استفاده از پردازنده‌های چند هسته‌ای Intel Xeon Processor E5-2600 v3 series (Haswell)
 • حداکثر بازدهی و کمترین هزینه با بکارگیری Extended Cache (FAST Cache) ، Storage Auto Tiering (FAST VP)
 • پشتیبانی از ۲۹۵ KIOPS و۸۰ TB ظرفیت Flash در فضای معادل با ۲U
 • پشتیبانی از درایوهای Flash جدید ۳D TLC NAND
 • پشتیبانی ازBlock ، File، VVOLs
 • استفاده از Operating Environment مبتنی بر Linux
 • استفاده از رابط کاربری مبتنی بر HTML5
 • پشتیبانی از ۶۴-bit File System حداکثر تا ظرفیت ۶۴ TB
 • پشتیبانی از Native Encryption (D@RE)، Unified Snapshot، Unified Replication
 • پشتیبانی از راهکارهای پیشرفته Disaster Recovery و Continues availability با استفاده از Recover Point و VPLEX
 • مقرون به صرفه بودن
EMC VNX

تجهیزات ذخیره‌سازی EMC Unity Hybrid

محصولات EMC Unity Hybrid از نظر سادگی، طراحی مدرن، قیمت‌های مقرون به صرفه، و سازگار پذیری در ارائه‌ی خدمات بی‌نظیر هستند و نیازهای متخصصان IT را که اغلب با محدودیت منابع روبرو هستند برآورده می‌کنند. اگر به دنبال محصولی هستید که قابلیت‌های مختلفی را ارائه ‌کند، ساده باشد و در عین حال فضای کمی را اشغال ‌کند، اگر به دنبال محصولی مقرون به صرفه اما کارامد هستید، EMC Unity Hybrid انتخاب بسیار خوبی است . محصولات یونیتی EMC ، که برای ارائه‌ی خدمات سریع و متنوع ذخیره‌‌سازی داده طراحی شده است، عملکردی فوق‌العاده‌ای دارد، مقرون به صرفه است و برای کاربردهای ترکیبی ، ذخیره‌سازی یکپارچه برای کسب و کارهای Mid-range و Fast-growing بهترین گزینه است.

شرکت دانش بنیان امن پردازان سورنا دارای تیمی از کارشناسان مجرب و متخصص امکان تأمین، نصب و فروش بدون واسطه
محصولات ذخیره سازی EMC را دارد.

تماس با ما
EMC
fa_IRفارسی