Quantum

Quantum2019-05-29T04:00:54+04:30
Quantum
Quantum

در طراحی این تجهیزات الزامات امنیتی لازم در نظر گرفته شده است. همه مدل‌ها از پروتکل‌های رمزنگاری برخوردار می‌باشند، به نحوی که از اطلاعات کاربران حتی در خارج از محیط فیزیکی سازمان محافظت می‌شود.

محصولات Quantum Scalar قادرند نوارهای ذخیره داده را بصورت NAS ساماندهی نمایند. همچنین مدیریت و دسترسی به آرشیو داده­ ها را با‌شیوه­های متنوع و نوین ممکن ­سازند. با استفاده از دستگاه‌های Scalar امنیت سطح‌بالا و موردتایید نهادهای‌ دولتی با قوی­ترین استاندارد رمزگذاریAES 256-bitرا در اختیار خواهید داشت.
شرکت Quantum یکی از معتبر ترین شرکت ها در امر مدیریت ذخیره سازی اطلاعات می باشد که از سال ۲۰۱۰ تا کنون بصورت مداوم برترین ارائه کننده محصولات Backup و َArchive انتخاب شده است . این شرکت که از سال ۲۰۰۴ تا کنون تجهیزات Backup و Archive را ارائه می نماید محصولات را در ۲ لایه مبتنی بر دیسک و مبتنی بر Tape معین نموده است .

محصولات Quantum

کیفیت محصولات مبتنی بر نوار مغناطیس ( Tape ) شرکت Quantum در بسیاری از مراکز داده محرز گردیده است به نحوی که در سالهای گذشته بصورت متوالی جوایزی را بخود اختصاص داده است .تجهیزات مبتنی بر Tape با توجه به میزان reliability بالای آن ، خرابی بسیار کم این محصول ، سرعت بالا در زمان انتقال اطلاعات و قیمت رقابتی آن یکی از مواردی است که بسیار قابل توجه مراکز داده قرار گرفته است .
این سری محصولات که با نام سریScalar در بازار شناخته می شود با اتصال از طریق درگاه F.C و همچنین قابلیت توسعه تعدد درایو ها .. کاربر را بصورت کاملا شناور در انتخاب دستگاه همراهی می نماید. تمامی محصولات این رده ، با نگاه توسعه پذیری و همچنین افزایش سرعت بر پایه نیاز مشتری طراحی و روانه بازار گردیده است . لازم به ذکر است استفاده از هر محصول مبتنی بر نیاز کاربر بوده و می بایست پارامتر های زیادی را در این مقوله در نظر گرفت .

شرکت Quantum در سال ۱۹۸۰ تاسیس گردید و از سال ۱۹۹۴ فعالیت خود را روی تجهیزات ذخیره‌سازی نوارمغناطیسی و از سال ۲۰۰۲ در زمینه تهیه نسخه پشتیبان مبتنی بر دیسک آغاز کرد. این شرکت، یکی از پیشگامان فناوری ایجاد بایگانی اطلاعات الکترونیکی با بازدهی و سرعت بالا می‌باشد.
شرکت Quantum یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تولید تجهیزات و سیستم های ذخیره سازی داده می باشد که اقدام به تولید tape ها ودیسک های ذخیره ساز می نماید. این شرکت تولید دیسک های ذخیره ساز خود را به شرکت های دیگری واگذار نموده و هم اکنون بر روی تولید ذخیره سازهای یکپارچه متمرکز شده است .
شرکت Quantum برای تهیه نسخه پشتیبان مبتنی بر نوار مغناطیسی محصولات Scalar i3/i6 را برای سازمانهای کوچک و متوسط و محصول Scalar i6000 را برای سازمانهای بزرگ عرضه نموده است. این دستگاه ها به سادگی قابل نصب و پیکربندی بوده، با افزایش ظرفیت به آسانی مدیریت می ‌شوند.

Quantum

شرکت دانش بنیان امن پردازان سورنا دارای تیمی از کارشناسان مجرب و متخصص امکان تأمین، نصب و فروش بدون واسطه
محصولات ذخیره سازی Quantum را دارد.

تماس با ما
fa_IRفارسی