HP 3PAR

HP 3PAR2019-05-29T03:57:20+04:30

در حال حاضر محصولات HPE 3PAR شامل سری های ۸۰۰۰ ، ۹۰۰۰ و ۲۰۰۰۰ می باشد . سری ۸۰۰۰ ، سال ۲۰۱۵ به عنوان یک سری MID-RANGE معرفی شد که در دو نوع FLASH و HYBRID وجود دارد . سری ۲۰۰۰۰ یک سری HIGHEND می باشد که در سال ۲۰۱۵ معرفی و می تواند تا ۸ NODE افزایش یابد . سری ۹۰۰۰ نیز در سال ۲۰۱۷ معرفی شده که می تواند تا ۴NODE افزایش پیدا کند .
بر روی تمامی مدارهای ۳PAR ، چیپست ASIC وجود دارد . نسخه فعلی این سخت افزار ASIC GEN5 است که دارای قابلیت هایCOMPRESSION THIN PROVISIONING , PARTY CALCULATION میباشد .

برخی ویژگی های این سری محصولات عبارتند از :

  • دیتا سنتر شما را مدرن ، پیچیدگی را حذف و دسترسی به داده را تا ۹۹٫۹۹۹۹% کنترل و مدیریت می‌کند .
  • سرعت در آن با وجود نسل پنجم Assured Qos ،ASIC و زمان تاخیر زیر یک میلی‌ثانیه فراهم می‌شود.
  • با وجود Multi-tenant و سرویس داده Tier-1 از Downtime جلوگیری می شود .
  • با داشتن تکنولوژی Hardware-Accelerated Thin کاهش هزینه های ذخیره فلش را فراهم می‌کند.
  • صرف زمان کمتر جهت مدیریت ذخیره سازی

شرکت ۳PAR تولید کننده سیستم ها و نرم افزارهای ذخیره سازی و مدیریت اطلاعات است که در Fremont ایالات متحده واقع شده است . پس از خرید این شرکت توسط HPE در سال ۲۰۱۰ این شرکت متعلق به کمپانی Hewlett Packard Enterprise شده و تمامی محصولات آن تحت عنوان این شرکت تولید می شوند .
۳PAR اولین دستگاه ذخیره ساز خود را با نام InServ در سپتامبر ۲۰۰۲ به بازار عرضه کرد. رقبای اصلی ۳PAR در رده ی استوریج های سازمانی IBM Dell EMC , Pure Storage , NETAPP , Hitachi بودند.

۳PAR خود را پیشگام در Thin Provisioning و مکانیسم های بهبود بهره وری در استفاده از ظرفیت ذخیره سازی نامیده است . برای اولین بار این قابلیت را در سال ۲۰۰۲ معرفی و آن را در سال بعد در اختیار کاربران قرار داد .
در نوامبر ۲۰۰۷ قابلیتی به نام Virtual Domino را معرفی کرد که اجازه می دهد چندین Application بصورت ایمن و ایزوله در یک پلتفرم کار کنند . در حقیقت قابلیت Multi-tenant را بر روی ۳PAR بوجود آورد .

شرکت دانش بنیان امن پردازان سورنا دارای تیمی از کارشناسان مجرب و متخصص امکان تأمین، نصب و فروش بدون واسطه
محصولات ذخیره ساز 3PAR را دارد.

تماس با ما
3PAR
3PAR
fa_IRفارسی