محصولات Juniper

محصولات Juniper2019-07-04T04:08:53+04:30
Juniper

محصولات نرم‌افزاری
سیستم عامل Junos OS مهمترین محصول نرم افزاری این شرکت است که در روتر های این شرکت استفاده میشود. Junos توضیعی ازFree-BSD است که به واسطه وجود SDK توانایی بالایی در شخصی سازی برای شرکای این شرکت دارد. از دیگر مزایای این سیستم عامل، میتوان به طراحی ماژولار آن اشاره کرد که باعث می شود هر پردازش کاملا جدا از دیگر پردازش ها باشد.

محصولات سخت‌افزاری
در حال حاضر این شرکت روترهای خود را در رده های مختلفی مانند سری T (روترهای هسته)، سری MX (روترهای لبه)، سری M، سری PTX و سری ACX تولید می کند. سوییچ های این شرکت نیز در رده هایی مانند EX و QFX و همین طور اکسس پوینت ها تولید می شود. سری محصولات شناخته شده ی SRX نیز فایروال ها و محصولات امنیتی این شرکت می باشند. محصولات این شرکت از سیستم عامل خاص Junos استفاده می کنند. انطباق این سیستم عامل با سرویس های ارائه شده توسط این تجهیزات از عوامل استقبال مشتریان از این محصولات می باشند. محصولاتی که توسط شرکت جونیپر ارائه می شوند و توانایی نصب و راه اندازی توسط شرکت امن پردازان سورنا را دارا می باشند در زیر آورده شده اند

فروش محصولات جونیپر
شرکت جونیپر یک شرکت چند ملیتی می باشد که در زمینه ی تولید محصولات شبکه نظیر مسیریاب ها، سوییچ ها، ادوات امنیتی، نرم افزارهای مدیریتی و همین طور تکنولوژی شبکه تعریف شده بر پایه نرم افزار (SDN) فعالیت می کند. محصولات این شرکت خصوصا تجهیزات مرتبط با لبه ی شبکه دارای طرفداران زیادی می باشد.

امروزه شرکت Juniper از بیش از 1400 ارگان دولتی در سرتاسر دنیا و 10 شرکت برتر مخابراتی پشتیبانی فنی می کند.از معروف ترین مشتری های این شرکت میتوان به Samsung ، Verizon و China Mobile اشاره کرد.

juniper

شرکت دانش بنیان امن پردازان سورنا دارای تیمی از کارشناسان مجرب و متخصص امکان تأمین، نصب و فروش بدون واسطه
محصولات Juniper  را دارد.

تماس با ما
fa_IRفارسی