HPE

HPE2019-05-29T03:58:01+04:30
محصولات HP

محصولات HP گروه ( Rackmount (DL

سرورهايی با سايز متوسط هستند كه قابليت انعطاف و مديريت پذيری بالايی دارند. هم چنين برای محيط هایی با تعداد زياد سرور مناسب هستند و جهت استفاده بايد داخل رك قرار گيرند. در بخش های مختلف از جمله سايت ها، ديتا سنترها و … مي توان از این مدل سرورHP استفاده نمود.

محصولات HP - سرور DL380

محصولات HP گروه ( ML Server (Tower

اصطلاح ML مخفف کلمه Modular Line بوده و به رده سرورهای ایستاده اچ پی ( Tower Series ) اطلاق میگردد . خط تولید سرورهایHP ProLiant ML در کم‍‍‍‍‍پانی اچ پی برای هر سازمانی که به دنبال سرورهای ایستاده قدرتمند و قابل ارتقاء می گردد متناسب می باشد.

شرکت HPE یکی از شرکت های بزرگ و چند ملیتی در زمینه فنواری اطلاعات می باشد که در حال حاضر در بسیاری از حوزه‏های کامپیوتری از رایانه های قابل حمل و تلفن های هوشمند گرفته تا تجهیزات شبکه ای فعالیت دارد. شرکت امن پردازان سورنا با بهره‏ مندی از کارشناسین زبده توانایی تامین، نصب و راه اندازی تجهیزات شبکه ای این شرکت را دارا می‏باشد.

سرورهای HP همواره جزء پرفروش ترین محصولات بوده و از جمله این زیرساخت ها محسوب می گردد. این سرورها به همراه مجموعه ای از ابزارهای مختلف برای مدیریت، ذخیره سازی اطلاعات و تجهیزات جانبی، قابلیت ارائه سرویس های مورد نیاز برای سازمان ها و محیط های کاری با کیفیت فوق را دارا می باشند. سرورهای رده Proliant به سه گروه Rackmount و Tower و Blade تقسيم شده اند. سرورهای Tower و Rackmount در مدل های ۱۰۰، ۳۰۰ و ۵۰۰ ارائه شده لست. در ادامه به معرفی هر گروه از سرورهای سری Proliant می پردازيم.

محصولات HP گروه ( Blade Server (BL

محصولات HP

اصطلاح BL مخفف کلمه Blades Line بوده و به رده سرورهای تیغه ای اچ پی ( Blade Series ) اطلاق میگردد . خط تولید سرورهای HP ProLiant BL در شرکت اچ پی برای سازمانهایی که به دنبال سرورهایی جهت پردازش موازی و یا افزایش قدرت محاسابت و همچنین سازمانهایی که نیاز به تعداد زیادی سرور در فضای محدود دارند بسیار مناسب هستند .

شرکت دانش بنیان امن پردازان سورنا دارای تیمی از کارشناسان مجرب و متخصص امکان تأمین، نصب و فروش بدون واسطه
محصولات HP را دارد.

تماس با ما
fa_IRفارسی